Miejski Ludowy Klub Sportowy Noteć Łabiszyn - strona nieoficjalna

Sparing z Victorią Niemcz

• autor: noteclabiszyn, 2013-03-24 02:04

Sparing zamiast ligi…

Niestety okrutna zima, która niepozwana kujawsko-pomorskim piłkarzom na zbyt wiele sprawiła, że inauguracja wiosennych rozgrywek w 2013 roku została przełożona na termin późniejszy. Szczerze mówiąc nie wygląda to optymistycznie, gdyż mróz nie odpuszcza, a w kuluarach mówi się o kolejnym spotkaniu, które może zostać odwołane. Zawodnicy Noteci Łabiszyn tego weekendu nie spędzą jednak tylko odpoczywając. W niedzielę rozegrają sparing z liderem Klasy B – Victorią Niemcz.

Jak informowaliśmy wcześniej z początkiem tego roku rozpoczęła się kadencja nowego zarządu MLKS Noteć Łabiszyn. Nowe władze naszego klubu są bardzo zaangażowane i czynią wszystko, aby z każdym dniem sytuacja w Noteci stawała się coraz lepsza. O wypowiedź dotyczącą sytuacji w zespole, a także w klubie poprosiliśmy prezesa Marcina Kowalskiego.

- Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęliśmy w styczniu. Zespół trenował pod okiem nowego trenera Piotra Fiutaka. Powierzyliśmy mu misje utrzymania Noteci w czwartej lidze, gdyż uważamy, że zasługuje na szansę i frekwencja na treningach sprawia, że jest to dobry wybór. Myślę, że damy radę uniknąć spadku. Drużyna trenowała na sali gimnastycznej w miejscowej szkole i na "Orliku". Niekiedy zawodnicy ćwiczyli w terenie. Niestety sprawa wyjścia na boisko pełnowymiarowe opóźnia się z powodu pogody. W zespole panuje dobra atmosfera i wszyscy z niecierpliwością czekają na pierwszy mecz. Jeżeli chodzi o sprawy finansowe, to układa nam się współpraca z Urzędem Miejskim, a także mamy zapewnienia na pewnie dotacje od sponsorów.

Poniżej przedstawiamy skład Zarządu MLKS Noteć Łabiszyn:
- Marcin Kowalski – prezes
- Sławomir Seifert – wiceprezes
- Michał Nowak – skarbnik
- Bartosz Kubiak – sekretarz
- Marek Putz – członek
- Marcin Piesik – członek

W ostatnim czasie do zespołu dołączyło też trzech zawodników, którzy już w przeszłości reprezentowali nasze barwy. Mowa tutaj o obrońcach – Arkadiuszu Brodzie, Jacku Kowalskim i Mariuszu Wąsikowskim. Ponadto z Chemika Bydgoszcz wypożyczony został pomocnik - Filip Kolmajer.

Dokładną kadrę zamierzamy opublikować w przyszłym tygodniu lub w kolejnym, o ile ponownie dojdzie do przełożenia meczu ligowego.

Czy zmiany kadrowe w przerwie zimowej wpłyną korzystnie na zespół Noteci?

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

IV liga